ucbasaktarim.com: Tek Diskli Gübre Serpme Makinası

Üçserak Ekincilik, kültür makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri karınin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına oranlı olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Oranlı aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve barınma platformını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel kültür hayata geçirmeye serladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını zıtlayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istem ve kültür kolünün zamanla çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Teknoloji ile omuz omuza gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kadar ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca kültür kolü değil, ülkenin ihracat hacmi de zamanla artmaktadır.

Üçserak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en yararlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile etkin ve bileklü sima deposuna ehil olan Üçserak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak değer sağlayan Üçserak Ekincilik; kalın Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını sakır sakır yükseltmektedir. Sabah akşam gelişim ve sıfır suç üretim sistemi, Üçserak Ekincilik ürünlerinin hem diyar zarfında hem de diyar haricinde güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçserak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin oranlı ve kararlı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve çın bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz kemre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve zengin bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde elan az efor tüketme ederek çok elan esenlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok elan esenlıklı sözır ve toprağınızdan elan lüks meyve ve göverti elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan zengin bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en yüce ihtiyaçları olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan zengin sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçserak Ekincilik olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine katlanmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden katlanmak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da engelsiz bir trap kazısına bırakmak karınin yaygın olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden katlanmak mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden katlanmak karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı kadar alanlara bırakmak karınin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir bandajlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değçalışmatirilebilir ve birhayli cetşmanla da çokletilebilir. Anne bileşenler ekseri hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik yükçülara nazaran oranla sakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler karınin yeğleme edilebilecek birhayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem fiyat hem de kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçserak Ekincilik’ın ense yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin derç ve balyalama çalışmalemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması çalışmalemlerini sağlayan bir makinedir. Üçserak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine uyanıklık edilmediği çağ efsaneviın mazotü ve etinden mahsul hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün besinleri bir seferde alabilir ve elan yararlı beslenebilir. Yeygi karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek elan yararlı beslenmesine böylece elan lüks mahsul almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yeygi Karma Makinaları da Üçserak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Ekincilik olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kadar en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (Standart) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı gösterişli ve zengin bir zirai üretim karınin yüce avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı karınin önemli bir köprü çalışmalevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan yararlı durumlara gelmesi karınin zirai ihracat noktasında Üçserak Ekincilik olarak bütün çhileışanlarımızın ulamasıyla omuz omuza
Üçserak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir