MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı ağız ağıza karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden müntesip bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat yaratıcı kılgı günlük yüzlerce vakit dinlenerek taraf vecihünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla örgülarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde memleket dışında yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak memleket dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kavil ettiriyor. Eserin bu denli tesirli olduğu bilinmiş olduğu için kılgı ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya takip etmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kavil ettiren kılgı gerçekten görülmeye eder. İnternet sitesi ağız ağıza taşınabilir uyuma malik ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği için sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi sabah akşam geliştirilmekte ve kullanıma daha akla yatkın bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yeğin şekilde simgeleme edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Gün içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce sima hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yeğin şekilde faydalanmaktadır. Zati kılgı marketlerden bakmış olduğunız bugün uygulamanın benekının ve indirilme nispetının ne denli etkili bulunduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında gerçekten yavuz bir iş çıharemp insanlara en yeğin şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir