hostingadresi.com: Tema

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yek bir anonsör üzerinde, sunucunun bant rahatliği ve fiziksel gücüne bakarak aşkın skorda hosting çitndırılabilir, kal gelimi yaklaşık bir hane bilgisayarından oluşturulacak bir anonsör 100 tane linux hosting çitndırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve faik yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den aşkın hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör bant rahatliği ya da yoğunluk, eğer varsa çarpıcılık ücreti eğer dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşmaya bandajlı olarak sizin önlamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çaldatmaışır durumda data centera teslim buyurmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu ihtimam sunulabilir, başından aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı şeşnda bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yek ayrım size ait bir sınır dahilinde bir den aşkın hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette dilek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza bandajlı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını mukavele bitiminde sunucunun size ait olacağı tahüdünü verebilirler, uygun şartlarda fiziksel makinanın yaklaşık maliyetini ve buna bandajlı olarak bant rahatliği ve çarpıcılık ücretini hassaten ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Mevhum Kiralık Anonsör
Bu hizmette dilek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza bandajlı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden memba paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız memba CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir