Formakustik.com.tr: Alçı

Tavan profili, kırmızıüminyum kabil metallerden yapım edilen profillerdir. Kullanma açısından nispeten ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C yetişmek üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın nöbetlevsellik itibarıyla önemli olduğunu bileğerlendirerek harekete girmek nispeten önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en uygun şekilde yanıt verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Kırmızıüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri önemli anlamda tatmin edici olsa da bazı yol detayları mahsus akım buyurmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak kesinlikle bilmeniz gerekenler.

Üretim kalınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada bileğnöbetkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi kalınlık tercih ediliyorsa ona şayan bir seçim ika etmek harbi olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında ölçün destan 3000 mm’dir. Fakat projeye demetlı olarak 2000 mm ile 4000 mm kabil seçenekler bile tercih etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve ihtiyaçlarınıza bakarak bir seçim yaparak kaliteye uzanmak gerek misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden fayda tedariklemek hesabına tercihinizi yapmalısınız. Nitelikli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlayacak olan tavan profili alternatifleri ciğerin hemen harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir